Vi hører gjerne fra deg!

Besøk oss i tredje etasje i Opelbygget ved Karmsundgata eller ta kontakt med en av oss direkte. 

Vi har inngang i vest fra parkeringsplassen, samme inngang som Bouvet. 

Diktervegen 8
5538 Haugesund
T: 483 11 311
Org. nr. 971 000 724 MVA

Kontaktinformasjon ansatte

Arne Støle-Hansen - Daglig leder/Sivilingeniør MSc

Arne Støle-Hansen

Daglig leder / Sivilingeniør MSc

T: 977 87 201
E : arne@petter-rasmussen.no

Åse S. Rasmussen - arkitekt

Åse S. Rasmussen

Arkitekt

T: 926 51 885
E: aase@petter-rasmussen.no

Eirik Helland Nyberg - master ingeniør

Eirik Helland Nyberg

Master ingeniør

T: 902 71 414
E: eirik@petter-rasmussen.no

Jens Kristian Vevatne - Sivilingeniør MSc

Jens Kristian Vevatne

Sivilingeniør MSc

T: 992 59 607
E: jens.kristian@petter-rasmussen.no

Jon Erlend Stokkan - Sivilingeniør MSc

Jon Erlend Stokkan

Sivilingeniør MSc

T: 991 66 863
E: jon.erlend@petter-rasmussen.no

Kim Kendel - master i arkitektur

Kim Kendel

Master i arkitektur

T: 984 62 106
E: kim@petter-rasmussen.no

Maren Rasmusssen - master i arkitektur

Maren Rasmussen

Master i arkitektur

T: 915 69 438
E: maren@petter-rasmussen.no

Martin Løndal - Teknisk tegner/ark.ass.

Martin Løndal

Teknisk tegner/ ark.ass.

T: 481 50 314
E: martin@petter-rasmussen.no

Mats Rasmussen - arkitekt

Mats Rasmussen

Arkitekt

T: 934 08 931
E: mats@petter-rasmussen.no